June 15, 2024
Uncategorized

новини аквамарин консерви

  • April 3, 2024
  • 1 min read

Новини України: Як Компанія Інтеррибфлот Допомагає Зсу Дронами Та Окопними Свічками

Компанія Інтеррибфлот, якій належить бренд консервів «Аквамарин», вкладає значні кошти в модернізацію виробництва. У рибних консервах “Аквамарин” немає жодних консервантів — вони абсолютно не потрібні. В процесі консервування риба піддається тривалій термічній обробці при високій температурі. Завдяки цьому знищуються небезпечні мікроорганізми і продукт може зберігатися тривалий час.

Допомога армії, сплата податків та збереження робочих місць під час бойових дій є виявом патріотичної позиції власників компанії та віри у перемогу над ворогом. Наявність на полицях магазинів рибних консервів «Аквамарин» зараз є результатом значних зусиль щодо збереження виробництва в Україні. Компанія систематично виготовляє та постачає партії своєї продукції українським військовим.

Він також зазначив, що в компанії пишаються тим, що можуть допомагати країні в цей непростий час – як своєю продукцією, так і активною громадянською позицією. Позаяк захисники використовують Григорій Луцай їх як для обігріву, так і для сушіння одягу, розігрівання їжі чи приготування гарячих напоїв. ТМ “Аквамарин” — це один із найвідоміших брендів рибних консервів в Україні.

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв Gazeta.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для iнтернет-видань обов’язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем.

Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. Рибні консерви – це стратегічний продукт тривалого зберігання, який зараз вкрай потрібен і на фронті, і в тилу, зазначив у інтерв’ю співвласник групи компаній “Інтеррибфлот” Андрій Чуклін. Компанія, заснована Григорієм Луцаєм, є власником популярного бренду рибних консервів “Аквамарин”.

Понад 12 мільйонів банок рибних консервів під брендами «Море», «Аквамарин» було поставлено у підрозділи сил оборони по всій країні. Це допомагає військовим збалансувати харчування та зберегти власне здоров’я, оскільки рибні продукти є необхідним для організму людини джерелом корисних мінералів та жирних кислот. З самого початку широкомасштабного вторгнення компанія забезпечує рибними консервами як постраждале цивільне населення так і військових. Сплата податків, збереження робочих місць та допомога армії під час бойових дій є проявом патріотичної позиції власників ТМ «Аквамарин».

З часом, коли все більше колег вступали до рядів збройних сил, компанія стала частіше допомагати своїм вчорашнім співробітникам спорядженням. А наприкінці 2023 року “Інтеррибфлот” придбав для потреб військових дороговартісні тепловізійні та FPV дрони на суму в 2 млн грн. Українські підприємства змушені адаптуватися до нових умов, які настали через повномасштабне вторгнення. Багато з них намагаються продовжувати працювати, сплачуючи податки та надаючи допомогу армії та цивільним особам.

Загалом продукція ТМ “Аквамарин” дозволяє урізноманітнити раціон корисною їжею швидкого приготування. Адже рибні консерви є стратегічно важливим харчовим продуктом тривалого зберігання, багатим на білки і поживні речовини. Тому Інтеррибфлот збільшила випуск рибних консервів, щоб забезпечити українців якісним харчуванням. Нині завод “Південний” завдяки модернізації виробництва випускає three млн банок консервів щомісяця. І незважаючи на складну ситуацію в країні, підприємство має потенціал до подальшого нарощування обсягів як для внутрішнього ринку, так і для експорту. Група компаній Інтеррибфлот усвідомлює відповідальність, яка лягла під час війни не лише на громадян, але й на бізнес.

Також допомогу отримують цивільні жителі в регіонах, які надзвичайно постраждали від війни. За словами засновника групи компаній Григорія Луцая, зараз кожен бізнесовець та його справа залежить від прибутку до витрат, останні в умовах війни доводиться скорочувати. Але у той же час кожен бізнес усвідомлює свою відповідальність – як перед працівниками, так і перед воїнами-захисниками, завдяки яким бізнесу вдається працювати. Підприємство “Інтеррибфлот” регулярно поставляє консерви для Збройних сил України. Загалом, вже понад 12 млн банок рибних консервів було поставлено військовим по всій території України, і це стало необхідною складовою частиною раціону військових. Група компаній “Інтеррибфлот”, до якої входить бренд рибних консервів “Аквамарин”, під час широкомасштабної війни докладає максимум зусиль, щоб забезпечити споживачів натуральними та корисними рибними консервами.

Welcome to Africa Light TV 👋
It’s nice to meet you.

Sign up to Africa Light TV Daily to receive daily updates on a round-up of top stories released daily.

We don’t spam or share your info! ! Read our privacy policy for more info.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *